✨ New Arrivals Just Dropped!Explore



BOXSHEET38 N-FIT N COOL BL 24NC-01 SS-S
Spec/Size
| Product Code | 250752630400 |
| Color | LIGHT BLUE |
| Size | W80 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER NYLON POLYURETHANE |
| Weight | 0.53kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D7 x H22cm |
| Package Weight | 0.57kg |
| Made In | CHINA |
$6.84
Original: $19.55
-65%BOXSHEET38 N-FIT N COOL BL 24NC-01 SS-S—
$19.55
$6.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250752630400 |
| Color | LIGHT BLUE |
| Size | W80 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER NYLON POLYURETHANE |
| Weight | 0.53kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D7 x H22cm |
| Package Weight | 0.57kg |
| Made In | CHINA |
























