✨ New Arrivals Just Dropped!Explore




BOXSHEET38 N-FIT N COOL BL 24NC-01 WD-Q
Spec/Size
| Product Code | 250752630600 |
| Color | LIGHT BLUE |
| Size | W125 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER NYLON POLYURETHANE |
| Weight | 0.71kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D8.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.73kg |
| Made In | CHINA |
$13.71
Original: $39.17
-65%BOXSHEET38 N-FIT N COOL BL 24NC-01 WD-Q—
$39.17
$13.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250752630600 |
| Color | LIGHT BLUE |
| Size | W125 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER NYLON POLYURETHANE |
| Weight | 0.71kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D8.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.73kg |
| Made In | CHINA |
























