✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







BOXSHEET38 N-FIT N COOL SP GY 24NC-11 SD-D
Spec/Size
| Product Code | 250752638500 |
| Color | LIGHT2 GRAY |
| Size | W110 x D180 x H35cm |
| Materials | NYLON POLYETHYLENE |
| Weight | 0.9kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14.5 x D8.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.95kg |
| Made In | CHINA |
$13.71
Original: $39.17
-65%BOXSHEET38 N-FIT N COOL SP GY 24NC-11 SD-D—
$39.17
$13.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250752638500 |
| Color | LIGHT2 GRAY |
| Size | W110 x D180 x H35cm |
| Materials | NYLON POLYETHYLENE |
| Weight | 0.9kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14.5 x D8.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.95kg |
| Made In | CHINA |
























