✨ New Arrivals Just Dropped!Explore





JUMBOCUSHION COVER QUILT JCC08
Spec/Size
| Product Code | 2115100044569 |
| Color | ivory |
| Size | W65 x D65 |
| Materials | Cotton and polyester |
| Weight | 0.24kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W65 x D65 x H2cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | BANGLADESH |
●Zipper type
■Compatible jumbo cushion size: 65 x 65 cm
■Composition:
Side fabric: 100% cotton
Filling: 100% polyester
■Machine washable (use a laundry net)
This product is sold as a cover only.
$19.55
JUMBOCUSHION COVER QUILT JCC08—
$19.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 2115100044569 |
| Color | ivory |
| Size | W65 x D65 |
| Materials | Cotton and polyester |
| Weight | 0.24kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W65 x D65 x H2cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | BANGLADESH |
●Zipper type
■Compatible jumbo cushion size: 65 x 65 cm
■Composition:
Side fabric: 100% cotton
Filling: 100% polyester
■Machine washable (use a laundry net)
This product is sold as a cover only.






















