✨ New Arrivals Just Dropped!Explore










STAINLESS BOTTLE RACK WITH SUCTION CUP CRED W300
Spec/Size
| Product Code | 250851104100 |
| Color | SILVER |
| Size | 30.5 x 11.5 x 14.6cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.3kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 16 x 11 x 41cm |
| Package Weight | 0.41kg |
| Made In | CHINA |
Strong suction by simply turning 60°
●Weight capacity: 3kg
●Thermal resistance: 60°C
●60°回すだけで強力吸着
●耐荷重3kg
●耐熱温度60℃
$8.21
Original: $23.47
-65%STAINLESS BOTTLE RACK WITH SUCTION CUP CRED W300—
$23.47
$8.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250851104100 |
| Color | SILVER |
| Size | 30.5 x 11.5 x 14.6cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.3kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 16 x 11 x 41cm |
| Package Weight | 0.41kg |
| Made In | CHINA |
Strong suction by simply turning 60°
●Weight capacity: 3kg
●Thermal resistance: 60°C
●60°回すだけで強力吸着
●耐荷重3kg
●耐熱温度60℃






















