✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







STRETCH FITTEDSHEET38 NFIT FT03 PLAIN BE SS-S
Spec/Size
| Product Code | 250752615100 |
| Color | LIGHT2 BROWN |
| Size | W80 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.52kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D9.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.57kg |
| Made In | CHINA |
$8.76
Original: $25.04
-65%STRETCH FITTEDSHEET38 NFIT FT03 PLAIN BE SS-S—
$25.04
$8.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250752615100 |
| Color | LIGHT2 BROWN |
| Size | W80 x D170 x H40cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.52kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D9.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.57kg |
| Made In | CHINA |
























