✨ New Arrivals Just Dropped!Explore










BOX PRESSO HALF 26X38X12
Spec/Size
| Product Code | 250840033300 |
| Color | MIDDLE MOCHA |
| Size | 26 x 37 x 12cm |
| Materials | POLYESTER,COTTON |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 26 x 3 x 21cm |
| Package Weight | 0.28kg |
| Made In | CHINA |
●Store your closet neatly!
- 8400331 Hanging Storage Presso (5-drawer)
- 8400332 Hanging Storage Presso (6-drawer)
●クローゼットをスッキリ収納!
●カラーボックスにもぴったりのよこ型ハーフサイズ
●吊り収納プレッソに使えます
・8400331 吊り収納 プレッソ(5段)
・8400332 吊り収納 プレッソ(6段)
$1.90
Original: $5.42
-65%BOX PRESSO HALF 26X38X12—
$5.42
$1.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250840033300 |
| Color | MIDDLE MOCHA |
| Size | 26 x 37 x 12cm |
| Materials | POLYESTER,COTTON |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 26 x 3 x 21cm |
| Package Weight | 0.28kg |
| Made In | CHINA |
●Store your closet neatly!
- 8400331 Hanging Storage Presso (5-drawer)
- 8400332 Hanging Storage Presso (6-drawer)
●クローゼットをスッキリ収納!
●カラーボックスにもぴったりのよこ型ハーフサイズ
●吊り収納プレッソに使えます
・8400331 吊り収納 プレッソ(5段)
・8400332 吊り収納 プレッソ(6段)


















