✨ New Arrivals Just Dropped!Explore



STORAGE CONTAINER DRAWER TYPE FD S
Spec/Size
| Product Code | 250843073100 |
| Color | WHITE |
| Size | 24 x 32 x 15cm |
| Materials | PP(POLYPROPYLENE) |
| Weight | 0.7kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 24 x 32 x 15cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | JAPAN |
This container is only for clothes. Please do not store food or drinking water in this container.
■Size (approx.): 24 cm (W) x 32 cm (D) x 15 cm (H)
■Interior dimensions (approx.): 18.4 cm (W) x 26.4 cm (D) x 10.5 cm (H)
■Material: Polypropylene
●この容器は衣類専用です。食品、飲料水の保管はお止めください。
●熱源のそばに置かないでください。変形・破損の原因となります。
●上にのったり寄り掛かったりしますと破損、転倒のおそれがあり、けがの原因となります。平らな場所でお使いください。
■サイズ(約):幅24×奥行32×高さ15cm
■内寸(約):幅18.4×奥行26.4×高さ10.5cm
■材質:ポリプロピレン
$2.72
Original: $7.77
-65%STORAGE CONTAINER DRAWER TYPE FD S—
$7.77
$2.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250843073100 |
| Color | WHITE |
| Size | 24 x 32 x 15cm |
| Materials | PP(POLYPROPYLENE) |
| Weight | 0.7kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 24 x 32 x 15cm |
| Package Weight | 0.75kg |
| Made In | JAPAN |
This container is only for clothes. Please do not store food or drinking water in this container.
■Size (approx.): 24 cm (W) x 32 cm (D) x 15 cm (H)
■Interior dimensions (approx.): 18.4 cm (W) x 26.4 cm (D) x 10.5 cm (H)
■Material: Polypropylene
●この容器は衣類専用です。食品、飲料水の保管はお止めください。
●熱源のそばに置かないでください。変形・破損の原因となります。
●上にのったり寄り掛かったりしますと破損、転倒のおそれがあり、けがの原因となります。平らな場所でお使いください。
■サイズ(約):幅24×奥行32×高さ15cm
■内寸(約):幅18.4×奥行26.4×高さ10.5cm
■材質:ポリプロピレン


















