✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







MT-51 BOWL 15.3 X 5.7cm
Spec/Size
| Product Code | 250890467100 |
| Color | BLACK |
| Size | 15.3 x 15.3 x 5.7cm |
| Materials | STONEWARE |
| Weight | 0.35kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15.3 x 15.3 x 5.7cm |
| Package Weight | 0.35kg |
| Made In | CHINA |
Microwave and dishwasher safe
●This is a stately tableware that gets better with use
・ガス火、オーブン使用不可
・電子レンジ、食洗機対応
●使うごとに味わいを増す、風格のあるうつわです
$0.74
Original: $2.12
-65%MT-51 BOWL 15.3 X 5.7cm—
$2.12
$0.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250890467100 |
| Color | BLACK |
| Size | 15.3 x 15.3 x 5.7cm |
| Materials | STONEWARE |
| Weight | 0.35kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 15.3 x 15.3 x 5.7cm |
| Package Weight | 0.35kg |
| Made In | CHINA |
Microwave and dishwasher safe
●This is a stately tableware that gets better with use
・ガス火、オーブン使用不可
・電子レンジ、食洗機対応
●使うごとに味わいを増す、風格のあるうつわです






















