✨ New Arrivals Just Dropped!Explore








SOUP BOWL KOHAGI BR S 10CM
Spec/Size
| Product Code | 250890225100 |
| Color | BROWN |
| Size | 10.1 x 10.1 x 6.4cm |
| Materials | PET/ABS |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 10.1 x 10.1 x 6.4cm |
| Package Weight | 0.08kg |
| Made In | JAPAN |
This is a small, easy-to-use soup bowl.
$0.74
Original: $2.12
-65%SOUP BOWL KOHAGI BR S 10CM—
$2.12
$0.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250890225100 |
| Color | BROWN |
| Size | 10.1 x 10.1 x 6.4cm |
| Materials | PET/ABS |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 10.1 x 10.1 x 6.4cm |
| Package Weight | 0.08kg |
| Made In | JAPAN |
This is a small, easy-to-use soup bowl.






















