✨ New Arrivals Just Dropped!Explore






MT-47 OVAL PLATE 25 x 17 x 5cm
Spec/Size
| Product Code | 250890465900 |
| Color | BLACK |
| Size | 25 x 17 x 5cm |
| Materials | STONEWARE |
| Weight | 0.71kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25 x 17 x 6cm |
| Package Weight | 0.71kg |
| Made In | CHINA |
Microwave and dishwasher safe
Gas flame, Oven Not available
■材質:ストーンウェア
・電子レンジ、食洗機対応
・ガス火、オーブン不可
$2.45
Original: $6.99
-65%MT-47 OVAL PLATE 25 x 17 x 5cm—
$6.99
$2.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250890465900 |
| Color | BLACK |
| Size | 25 x 17 x 5cm |
| Materials | STONEWARE |
| Weight | 0.71kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 25 x 17 x 6cm |
| Package Weight | 0.71kg |
| Made In | CHINA |
Microwave and dishwasher safe
Gas flame, Oven Not available
■材質:ストーンウェア
・電子レンジ、食洗機対応
・ガス火、オーブン不可






















