✨ New Arrivals Just Dropped!Explore







BOWL 12CM JXB532-03 D12XH6
Spec/Size
| Product Code | 250890955600 |
| Color | WHITE |
| Size | W12 x D12 x H6cm |
| Materials | PORCELAIN |
| Weight | 0.2kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W12 x D12 x H6cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
[Full water capacity (approx.)]
385mL
[Material]
Porcelain
[Other specifications]
Microwave: Can be used Dishwasher
: Can be used
Gas fire: Can not be used
Oven: Cannot be used may occur.
$0.52
Original: $1.49
-65%BOWL 12CM JXB532-03 D12XH6—
$1.49
$0.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Spec/Size
| Product Code | 250890955600 |
| Color | WHITE |
| Size | W12 x D12 x H6cm |
| Materials | PORCELAIN |
| Weight | 0.2kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W12 x D12 x H6cm |
| Package Weight | 0.2kg |
| Made In | CHINA |
[Full water capacity (approx.)]
385mL
[Material]
Porcelain
[Other specifications]
Microwave: Can be used Dishwasher
: Can be used
Gas fire: Can not be used
Oven: Cannot be used may occur.
























